Vážený zákazníku, vítáme Vás na zákaznickém portále společnosti Pražská plynárenská,  a. s.

Tato nápověda Vám bude sloužit pro ulehčení práce se získáním přihlašovacích údajů na Váš zákaznický účet, se samotnou registrací a v neposlední řadě i pochopení jednotlivých položek a služeb, které se Vám snažíme prostřednictvím zákaznického portálu poskytnout.

Registrace

Podmínkou získání přístupových údajů a vyvolání tak svého zákaznického účtu je registrace na tomto portále:

Zadáním správných údajů nám umožníte provést aktivaci zákaznického účtu bez komplikací. V případě problémů Vás budeme kontaktovat na uvedené telefonní číslo nebo emailovou adresu.

Číslo zákazníka a číslo smluvního účtu jsou povinná pole. Informace o těchto číslech najdete v posledním vyúčtování – obrázek faktury za zemní plyn.

Po vyplnění všech příslušných polí Vám bude automaticky vygenerován email, který je  zaslán na Vámi uvedenou emailovou adresu.

V okamžiku aktivace příslušného odkazu uvedeném  viz výše, Vám bude automaticky zaslán další email s informacemi o pokračování Vaší registrace.

V okamžiku schválení registrace příslušným pracovníkem PP Vám bude vygenerován email s informací o průběhu zpracování.

Vygenerovaný dopis spolu s „jednorázovým heslem" Vám bude zaslán jako doporučená zásilka na uvedenou adresu při registraci na portál. V případě uvedení zasílací adresy bude dopis zaslán na tuto adresu.

Po zadání vygenerovaného jednorázového hesla budete systémem automaticky vyzváni k zadání  hesla nového.

Výše popsanými kroky jste se úspěšně zaregistrovali a zaktivovali si tak účet na zákaznickém portále Pražské plynárenské, a.s., který Vám bude sloužit pro zjednodušení komunikace a získání potřebných údajů o svých smluvních účtech.

V sekci Elektronické formuláře naleznete formuláře, které vám usnadní komunikaci s naší společností. Po zadání požadavku nebo vyplnění příslušného formuláře bude Váš požadavek odeslán na příslušné pracoviště ke zpracování.